Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ketrec törpenyuszinak?

Ketrec törpenyuszinak?

Figyelt kérdés

Olyan ketrecet keresnék, aminek nem festett a rácsa, tudnátok ilyet mondani/linkelni? Amiket a Fressnapfban lehet kapni(még az van relatíve közel hozzánk, de annyira azért nem, hogy csak úgy elugorjak megnézni), azoké milyen? Erre gondolok : [link]


Illetve ezt a képet nem tudom kinézni, bár ennek szerintem festett: [link]


Nálunk, a város egyetlen állatkereskedésében van, de horribilis áron. Azon a kb. 6000 forinton, amivel többe kerül egy festetlen rácsú, tök üres ketrec, mint a neten sok helyen kapható, felszerelt, de festett rácsú ketrecek, inkább veszek neki mást, vagy félretesszük dokira.


2012. okt. 24. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért fontos,hogy ne legyen festve? Egyébként ha kisállatkereskedésbe,vagy nagyobb kereskedésekbe elmész,akkor ott nagy a választék,és az eladók is el tudnak igazítani.
2012. okt. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert nem szeretném, ha lerágná a festéket róla. Nem azért, mert csúnya lesz úgy, hanem hogy nehogy valami baja legyen tőle. Lehet, hogy kicsit túlaggódom a kérdést?:)
2012. okt. 24. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Túlaggódod.

A leggyakoribb nyúlketrecek közé tartoznak a Ferplast ketrecei, a legtöbb nyuszi (és a legtöbb tengerimalac is) ilyenben lakik.

2012. okt. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fressnapf-os nincs festve a legjobb tudásom szerint. Az én nyuszimnak is ilyenje van, csak ott van lekopva, ahol dróttal összekötöm az első ajtót (használtam vettük, 3000 ft-ért és csak ez a hibája).
2012. okt. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!