Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért változott meg a dzsungál...

Miért változott meg a dzsungáliai törpehörcsögöm viselkedése?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon szelíd volt,bármikor ki lehetett venni futkároztatni,kézbe venni,SOHA egyszer sem harapott. De mostanában 2-3 napja kezdte a furcsa viselkedést, ha kivesszük egyből megharapja a kezünket,még a karunkat is, és éjszaka is mókuskerekezik meg nappal is szinte alig alszik valamit,állandóan körbe-körbe futkározik a ketrecbe,és ha kivesszük egyből harap akkorát hogy a nyoma is meglátszik. Amúgy egy éves és lány. Mi lehet az oka?

2012. okt. 25. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én hörcsögöm viselkedése akkor változott meg teljesen, amikor beteg lett. De remélem a tiédnek nincs baja.
2012. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdemi választ sajnos nem tudok mondani, csak ezeken gondolkodnék el hasonló helyzetben: Nem érte valami stressz, nem ijedt meg nagyon valamitől? Nem változott meg valami a környezetében/ lakhelyén? A másik tippem nekem is az lenne, hogy esetleg beteg (lesz).
2012. okt. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Nem változott lakhelye,de a stresszes helyzet...nem tudom,mert pár napja kiszökött éjszaka ketrecből,de meglett szerencsére,keresni sem kellett mert felmászott az ágyamba hajnalba. De már a kiszökése előtt is ilyen furcsa volt a viselkedése. Remélem nem lesz beteg!! :(
2012. okt. 27. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!