Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacoknak folyamatos...

A tengerimalacoknak folyamatosan hullik a szőrük?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 09:30
 1/5 anonim válasza:
Nem.Csak nyáron. Télen meg gyarapodik nekik. Szerintem vidd el őt állatorvshoz !
2009. aug. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg akkor is hullik, ha idegesek. Az enyémek egész maroknyi szőrt hullattak, ha idegen akarta őket megfogni. Nekem nem.
2009. aug. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért vinném el őket állatorvoshoz. Még most nyáron kaptam őket, és még mindig nyár van. Nagyon megkönnyebbültem, hogy nem hullik folyamatosan csak nyáron. Ennek örülök ugyanis tele van a szőrükkel a szobám.
2009. aug. 11. 13:09
 4/5 anonim válasza:
az én malacomnak folyton hullik a szőre. pár szál csak. de már mióta megvan azza négy éve és egyáltalán nem lett ritkább neki. de még nem is láttam oylat aminek nem hullot volna mondjuk az enéym nem rövidszőrű lehet ezért feltűnőbb.
2009. okt. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ugyan úgy ahogy az embereknek is hullik a haja, az állatoknak is

pl tisztogatja magát, vagy vakaródzik akkor is kihullhat

2010. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!