Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A dzsungáriai törpehörcsögnek...

A dzsungáriai törpehörcsögnek megfelel a légy és a sajt fehérje forrásként?

Figyelt kérdés

És ha igen mennyit lehet nekik adni naponta/hetente/hónaponta?



A kislány dzsungim terhes,és nem akarom hogy megegye a kölyköket!


2009. aug. 10. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Én ubit adok nekik (kigyóubit) a szotyit nagyon imádják, na meg az almát. Meg vettem nekik kifejezetten rágcsálóknak vegyes magokat.

Én még sajtot nem s adtam nekik :) Lehet ki kéne próbálnom?

2009. aug. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de én adok neki ilyeneket csak fehérjés kaját szeretnék nekik adni! am próbáld ki nagyon szeretik
2009. aug. 10. 19:35
 3/8 A kérdező kommentje:
vagyis fehérjéset is* szeretnék nekik adni hogy ne legyen fehérje hiáníuk
2009. aug. 10. 19:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk kaptak lisztkukacot!Kereskedésben lehet kapni,élőt,csak hideg helyen kell tartani,mert kikelve bogár lesz belőle!
2009. aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de nem azt kérdeztem hogy mi jó!hanem hogy ezek jók e
2009. aug. 11. 10:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs!Csak segíteni szerettem volna!Sajtot adhatsz neki!A legyet nem tudom!Nekem biztos fenntartásom lenne vele szembe.Hogy milyen időközönként lehet nekik adni,arra se tudok neked adni pontos választ,nálunk sajtból hetente kaptak 3xpicit,lisztkukacból meg heti 2x2db.Bajuk nem lett!Az,hogy mi az ideális?Hm....Talán erre téved egy hivatalos tenyésztő,és ad neked pontos választ!Szia!
2009. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2009. aug. 17. 08:15
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem lgyet ne az én hörim is volt terhes és én sajtot adtam neki és ez pot elég vlt!
2009. aug. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!