Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Létezik hogy terhes legyen?...

Létezik hogy terhes legyen? Rosszul állapítottam volna meg hogy lány a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
Van egy nagy malacom aki a "kislányával" él most együtt. A kicsi 10 hónaposnál több, a nagy maximum 1,5 éves. Most néztem hogy a nagy hasa kicsit nagy. Nem tudom hogy most a szőr rajta vagy kövér vagy terhes. Nyugtassatok meg lécci hogy hamarabb idebabázott volna nekem ha a kicsi fiú lenne. Meggyanúsítottam szegényt de remélem alaptalanul. Nagyon lánynak néz ki de sosem lehet tudni.
2012. okt. 30. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon egyértelmű már felnőtt korban a dolog, mert a fiú malacnak jó nagy heréi vannak. :)
2012. okt. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ennek nincsenek. Valahol olvastam hogy nem feltétlenül jönnek elő. Ráadásul hosszú szőrű is így lehet hogy csak nem látszana? A tesója fiú volt, úgy berregett már 3 hetesen is hogy nem tudtunk aludni. Nem tudom. Remélem csak unalmamban (vagy kínomban) kötök bele még a malacaimba is :D
2012. okt. 30. 22:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora malacoknál már könnyen meg tudod állapítani, főleg, hogy az egyikről biztosan tudod, hogy lány.

Itt vannak képek a különbségről:

[link]

2012. okt. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha fiú lenne a kicsi, az feltűnt volna a viselkedésén.

Egyszer én is hasonlóan jártam.

Az anyának meghagytam az egyik kicsinyét. Azt gondoltam, hogy lány, de 5 hónapos korában, elkezdte az anyját környékezni. Elvittem a kicsit az állatorvoshoz, ahol megállapították, hogy fiú.

Lehet, hogy a te malackád, csak meghízott, vagy felpuffadt a hasa valamitől.

2012. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. a tesója nagyon udvarolt már pár hetesen is. Ők csak rivalizálnak néha ha rájuk jön. Ahogy számoltam már kismalacoknak kellene lenniük ha fiú. Mindjárt megnézem megint de heréi nem voltak, az csak feltűnne egy lassan 1 éves cocinál:)
2012. nov. 1. 22:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Tengeri malacnak nem látszanak a heréi. Itt meg tudod nézni:

[link]

2013. márc. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt az oldalt használtam én is anno. Lányok, csak serdült az egyik :D A másik pedig jól táplált volt de gyerkőc még nem jött és szerintem nem is fog :)
2013. márc. 4. 17:24
 8/8 Power23 válasza:
25%
Nyomd meg alul a hasát és akkora dákó csattan ki , hogy hátrébb ugrassz Tesó ...:-)
2013. okt. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!