Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi időközönként kell...

Mennyi időközönként kell cserélni a hörcsögök alomját?

Figyelt kérdés
Gyors válaszokat légyszi, sürgős! :)

2012. nov. 1. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Hetente legalább kétszer. Amikor te még nem érzed, hogy büdös lenne, a hörid már rég szenved a szagoktól. Ő ugyanis közvetlenül a koszos almon kénytelen élni, az ammónia pedig a talajszint közelében marad, pont ott, ahol ő van.
2012. nov. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A pisis almot azt minden nap ki kell szedni és ha szükséges tenni egy kis friss forgácsot arra a helyre. Egyébként meg az egészet akkor kell cserélni, amikor tényleg úgy érzed, hogy már büdös.
2012. nov. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zkriszti3 válasza:
100%
Mivel raktároz, 3 naponként biztosan ( megromlik az étel ).
2012. nov. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én hetente szoktam. mivel ketrece van és forgatja benne a forgácsot így sose látom, hogy hol van a pisis forgács, de ha meglátom azonnal kiveszem. ha látod, hogy hol pisis azt naponta többször is el kell távolítani. én napi 2-3 adag pisis forgácsot is kiveszek ha észreveszem, hogy épp hova túrta arrébb :)
2012. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenkinek ment a zöld kéz :)
2012. nov. 3. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!