Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egér pároztatáshoz tanácsok?

Egér pároztatáshoz tanácsok?

Figyelt kérdés
Van egy már felnőtt nőstény és egy még egészen kicsi hím egerem. Később elméletileg ugye párosodni fognak. Tud segíteni vki abban, hogy ennek mik a praktikái? Én nem ilyen nagy iparban szeretném ezt tenni, mint ahogyan ez az oldal írja: [link] Ez egyébként házilag engedélyezett, vagy ehhez kell valami tenyésztői engedély/papír? Miután megszülettek hogyan tudnám őket értékesíteni esetleg hüllőeledelnek vagy állatkereskedésbe beveszik? Ha el akarom őket adni milyen árban érdemes ezt tenni? A hím egeret 145 forintért vettem.

2012. nov. 4. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:
igazából semmi extra, szaporodni fognak majd szépen ha normális körülmények vannak. Ha szerencséd van beveszik üzletbe, ha nem akkor hirdesd ismerőseid közt. Engem pl érdekelnének, de gondolom nem Debrecenben laksz. :)
2012. nov. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!