Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meg uj vagyok ezen az oldalon...

Melike19 kérdése:

Meg uj vagyok ezen az oldalon de ugy gondoltam itt segitseget fogok kapni! 3 napja vettem ket tengerimalacot es meg nagyon felnek töllem. Vajon megvannak ijedve mert uj helyt vannak?

Figyelt kérdés
Az este es ma kivettem öket egy kicsit ölbe, de szegenyek nagyon felnek es probaltam egy kis repaval nyugtatni öket, de a kezemböl semmifele keppen nem akartak enni! Mit gondoltok, el kell meg telnie egy kis idö ahhoz hogy hozzamszokjanak vagy kell valami különleges dolgot csinaljak ahhoz, hogy megszeressenek?
2012. nov. 6. 13:11
 1/1 anonim válasza:
100%

Te is meg voltál szeppenve mikor óvodába vittek , nem?:D

Ugyan az. Ők is ki lettek szakítva a környezetükből, más helyre kerültek. Csak idő kérdése és megszoknak, megszeretnek. Csak gondozzad őket rendesen, néha vedd ki őket és szeretgessed meg, tedd le had mászkáljon kicsit. De legyen szem előtt el ne szökjön!:) (szökjenek:) )

2012. nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!