Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Külön tegyem a törpehörimet?

Külön tegyem a törpehörimet?

Figyelt kérdés
Van 2 felnőtt hörcsögöm, született 4 kicsi, akik már 2 és fél hetesek..viszont itt jön a kis bibi.. ahogy észrevettem az anya már megint terhes.. és nagyon nagy a hasa.. állandóan sípoltatja és molesztálja a kicsiket..( gondolom helyet akar csinálni az új alomnak..) viszont a kicsik még túl fiatalok ahhoz hogy szétválasszam őket.. mitcsináljak? Tegyem külön az anyát szülni vagy kibirja még ezt a 2 hetet??
2009. aug. 12. 20:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Csak azért félek különtenni,mert ugye 1 hónapot kiszokták várni min az elválasztásnál.. de az apa ott maradna velük..
2009. aug. 12. 20:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne szedd ki, hagy csinálja úgy ahogy ő akarja. Viszont sztem az apjukat vedd ki, mert nekem az apa szétszedte a kicsiket. :S
2009. aug. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azzal nincs gond.. nekem az apa olyan szelíd, és bugyuta:D a légynek sem ártana.. nagy terrorba tartja a lány...
2009. aug. 12. 20:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Hidd el ez nem a természetén múlik inkább vedd ki!!
2009. aug. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem eddig sosem volt gondom a hímmel.. az aranyhörcsögnél tudom h kikell venni, de dzsungiknál együtt nevelik a kicsiket... csak a nősténnyel van gond.. ő veri az összeset..
2009. aug. 13. 21:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem tettem külön az anyát meg az apát. Együtt nevelték a kicsiket, soha nem volt baj, az apa is tanította a kicsiket. Csak 1 hónaposan lettek különválasztva a szülőktől a kicsik,nemek szerint.
2009. aug. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na végül kénytelen voltam kiszedni a 4 kicsit onnan, mert nagyon támadta az anya őket.. és még aznap megszült.. lett vagy 9-10 kicsi.. omg úgyhogy azthiszem a fiút pár hónapra áttelepítem egy másik terráriumba..
2009. aug. 15. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!