Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nektek meddig élt a dzsungália...

Nektek meddig élt a dzsungáliai törpe hörcsög? Neten volt hogy 2-3év az életkoruk enyém 4és fél évig élt és csak 1 szeme volt :D baleset érte kb mikor megvettük rá 1honapra

Figyelt kérdés

2012. nov. 8. 00:38
 1/9 anonim ***** válasza:
2 hörcsögöm volt, testvérek (külön tartottam őket). Nem tudom pontosan mikor születtek,kb. 2 és fél évesek voltak. Két hét különbséggel pusztultak el.
2012. nov. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dzsungáriai a hörcsögöd fajtája, jó, hogy megtanultad pár év alatt. Az meg, hogy eddig élt, elég hihetetlen. Biztos rekorder akart lenni.
2012. nov. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Az enyém 5 évet élt, bár sosem foglalkoztunk vele, csak úgy volt.
2012. nov. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szép kis élete volt akkor 5 évig...
2012. nov. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
DzsungáRiai törpehörcsögnek hívják azt a bizonyos fajt, amiről a beszéd folyik. Egyébként a négy és fél év elég hihetetlenül hangzik... Az enyéim két és fél évesen pusztultak el.
2012. nov. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de az én kis disznom(( imádta a csokit a popcornt szotyit meg iylen magokat azért hívom így meg kis dagadt volt )) 4és fél évig élt most ebben az évben halt meg 2012 04.06 reggel 10körül holtan találtam pedig annyira szerettem mindenap foglalkoztam vele csomó időt, hiányzik a kis disznom :(
2012. nov. 8. 20:25
 7/9 anonim ***** válasza:
4 és fél év, meg csoki. Na, ez kamu.
2012. nov. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
2012. nov. 11. 18:00
 9/9 anonim ***** válasza:
az lehet, de tuti, hogy hamarabb döglött meg
2013. márc. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!