Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meddig elég 2.5 kg táp 1...

Meddig elég 2.5 kg táp 1 törpenyuszinak?

Figyelt kérdés
A Versele-laga Cuni Complete-t néztem ki, arra lennék kíváncsi, hogy mennyi idő alatt fogyna el ennyi kaja kb.? Azt tudom, hogy kb. mennyit kell neki adni belőle, de megbecsülni, (főleg látatlanban, netről rendelném) nem tudom, hogy meddig tartana.
2012. nov. 8. 12:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Első nyuszi lesz, most venném meg neki a felszereléseket, kaját, hogy meglegyen minden mire megérkezik:)
2012. nov. 8. 12:08
 2/12 Csete Tamás ***** válasza:
3hónapig biztos. Az én nyuszim 750gram táplálékot esz meg egy másfél hónapig.
2012. nov. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Most lehet, hogy le fognak hurrogni, de ne táppal etesd. Csak elzsírosodik tőle a pici szíve és hamarabb meghal. Nem azt mondom, hogy soha ne adj neki, néha lehet a zöldségek mellé egy kis adaggal. Inkább sok zöldséggel etesd, attól lesz igazán jó kedve.
2012. nov. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ja, a sok zöldségtől meg fosni fog....


50-80 grammot kell neki adni belőle. Értelemszerűen így 31 és 50 nap közötti időtartam alatt fogy el.

2012. nov. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még:).


Második, nem szándékozom neki sok tápot adni, tudom, hogy az alap a széna, így aztán főleg elég lesz egy jó darabig.

2012. nov. 8. 12:35
 6/12 A kérdező kommentje:
Az meg lemaradt, hogy sok zöldséget se akarok neki adni, mert nehogy menjen a hasa...
2012. nov. 8. 12:36
 7/12 A kérdező kommentje:
12:28-as, köszi neked is:)
2012. nov. 8. 12:38
 8/12 A kérdező kommentje:

Ja igen, még 1 kérdés. A Cuni Pro vagy a Complete a jobb fajta, melyiket javasolnátok? Olvasgattam itt a Gyakorin, és végülis ezt a kettőt javasolták többen is, csak éppen az egyik kb. feleannyiba kerül, mint a másik(legalábbis ahol én néztem)....


Úgy tervezem, hogy Halywood kajával keverném, ezt is itt olvastam, szimpatikus megoldás:)

2012. nov. 8. 13:38
 9/12 anonim ***** válasza:

A nyúlfogorvosok a Completet javasolják. :)

És attól semmije se zsírosodik.

A pro is nagyon jó, csak nem elégé koptatja a hátsó fogakat.

Mindkettő fitnesz, fűalapú kaja.

2012. nov. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, mire van szüksége a nyuszidnak. Ahogy láttam, a Pro az olcsóbb, akkor próbálkozz azzal. Én Completetel etetem főleg a nyulam, mert a hátsó foga kicsit nagyobb, mint kellene, de nem kell vágni belőle. A Nature és a Re-Balance is jók. A Nature nem préselt rudacskákból, hanem mindenféle gezemicéből áll, és emiatt szerintem túl sok része megy porrá, amit a nyúl nem eszik meg, ezért nem annyira gazdaságos, de mindenképpen feldobja az egyhangú étkezést, ha néha erre váltunk, vagy keverünk. A Re-Balance idősebb, kevéssé mozgékony és kövér nyulaknak való.

A tápokat szerintem elsőre ne keverd össze, mert nem tudhatod, melyiket fogja egyátalán megenni a nyuszkó. Ráadásul nálunk a Halywoodtól is hasmenéses volt, ahogyan bármitől, ami olcsó. Mi nyulunk a sokezer forintos Versele Laga tápokra esküszik. XD Fene az ízlését! :D

2012. nov. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!