Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehet egy szoba nyulat...

Hogyan lehet egy szoba nyulat szoba tisztává nevelni?

Figyelt kérdés

Nem sokára kapok egy szoba nyulat amit szoba tisztává kéne nevelnem de fogalmam sincs hogy hogyan kell..

Valaki tudja ebbe nekem segíteni?

Előre is köszi


2012. nov. 11. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Rakjál rá pelenkát . :D


Egyébként még nem igazán halottam arról , hogy nyulat szobatisztaságra sikerült volna tanítani .

2012. nov. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Először nem kell kivenni a ketrecből, saját maga ki fogja választani azt a sarkot, ahova elvégzi majd a dolgát. Ha ezt megszokta, egyre hosszabb időre vedd ki. Viszont lakásban félelemből is bogyózhatnak.
2012. nov. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor arra esély sincs rá hogy ha egy helyet ki jelölünk a wc-nek akkor ő oda fog bogyozni?:) :S
2012. nov. 11. 13:22
 4/8 anonim ***** válasza:
De! Ahogy a 2. válaszoló is írta, ki fog választani egy sarkot magának. Oda kell betenni a "wc"-t és abba fog majd járni. Persze ez lehet nem egy nap vagy egy hét. De meg fogja szokni.
2012. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Így már értem..:D

Köszi a segítséget.:D

2012. nov. 11. 13:49
 6/8 anonim ***** válasza:
pár hónap alatt 100% osan szobatiszta lesz, főleg ha ivartalanítva is van, akkor jelölgetni sem fog később se.
2012. nov. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kell ivartalanitani sem.


Nekunk joidoben az erkelyen van tartva ejjel nappal a nyul. O jelolte ki maganak a helyet, ahova pisilni es kakilni akart, odatettunk egy alomtalcat, onnantol kezdve abba vegezte a dolgat.

Most h mar huvosebb van, behoztuk a lakasba, megneztuk h eloszor melyik helyet valasztotta pisilesre, oda is vettunk egy alomtalcat, feltoltottuk forgaccsak es azota oda pisil es kakil. Napkozben amikor itthon vagyunk, akkor szabadon maszkalhat, csak ejszakara csukjuk be a ketrecebe.


Teljesen szobatiszta.

2012. nov. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én nyuszim ivartalanított, de mégis elejt pár bogyót a ketrecén kívülre is. Szerintem ez szimpla lustaság.. :PP
2012. nov. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!