Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy tengerimalacom! Neve...

Jócsák Lilla kérdése:

Van egy tengerimalacom! Neve Lujza! Adhatok neki kenyeret? Mert egyszer egy picit adtam és megedte! És ha picit evett lesz baja?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem, és nem.
2012. nov. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem adhatsz mert káros az egészségére, de egy falattól nem lesz baja.
2012. nov. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

*megette


Nyilván megette, mert te adtad neki, és mert a kutya is megeszi a csokit, ha adsz neki, de a tengerimalacnak nem szabad kenyeret adni, főleg nem azokat a fantasztikus bolti vackokat, amik tele vannak lisztjavítóval meg egyebekkel.

2012. nov. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!De akkor semmikor soha többet egy falatot sem kaphat?
2012. nov. 13. 17:22
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem három tengerim van és én szoktam nekik adni egy picikét és hárman esznek belőle egy-kettő harapást ami még nem a világ!
2012. nov. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!És valaki tud egy olcsó ketrecet?
2012. nov. 17. 11:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. De miért pont Lujzának hivják?
2012. nov. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Korábbi válaszadó vagyok. Olcsó ketreceket használtan lehet venni. Vatera, tesz-vesz, Expressz, gemon malackás fóruma stb helyeken.

Egyet ne felejts el: tengerimalacnak 100*50cm ketrec az ideális ennél csak nagyobb lehet. És egy tengerimalacot állatkínzás tartani legalább kettő kell. Fogadj örökbe egy társat mellé a Magyar Tengerimalac-védő Egyesülettől.

2012. nov. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nemtudok befogadni eggyet mert nincs olyan nagy ketrecem meg anyáék nem akarnak mégeggy tengerimalacot!De a barátnőmnek van kettő azokhoz átszoktam vinni!
2012. nov. 23. 16:36
 10/10 A kérdező kommentje:
És azért Lujzának hívják mert ez a név tetszett a legjobban!
2012. nov. 23. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!