Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért kopaszodik oldalt a...

Miért kopaszodik oldalt a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem észre, hogy az egyik hátsó lábánál oldalt már teljesen csupasz egy kis részen. Kicsir arrébb is kezd csupaszodni. Sehol máshol csak ott az egyik oldalt. Nem vettem észre, hogy többet vakarózna, és nem is sebes sehol. Mi baj lehet? Lehet attól, hogy mindíg azon az aoldalán fekszik talán?
2012. nov. 8. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd dokihoz, lehet, h valami bőrbetegsége van.
2012. nov. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem is pont ugyanez van,az egyik combja kopasz lett.De mivel teljesen ép és szép a bőr,nem gondolom hogy ekcéma vagy gomba vagy ilyesmi lenne.Szerintem csak kivakarja,meg kirágja,lehet hogy a fűtés szezon miatt melege van.
2012. nov. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%
Ez a "vidd el dokihoz" tanácsokat minek írkáltok???Ez se nem tanács,se nem vélemény.Ennyit a kérdező is tud szerintem magától. -.-
2012. nov. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Nemtudom, lehet tényleg most a melegtől, de tavagy meg azelőtt nem volt ilyen probléma vele télen.

Elviszem mindenképp dokihoz!

2012. nov. 8. 10:55
 5/9 anonim válasza:
0%

Nem az a lényeg hogy kapcsolódik-e a kérdéshez,hanem az hogy előrébb lesz vele a kérdező vagy sem.

Tiszta vicc hogy bármilyen egészségügyi probléma miatt feltett kérdésre néhány ember ezt írja kommentnek:Menj dokihoz vagy vidd dokihoz.

EZ NEM TANÁCS,ez nem vélemény.Ennyi erővel az összes ilyen kérdéshez be lehetne másol/beilleszteni a "menj dokihoz" sablont -.- szóval csak okosan.

2012. nov. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

AZONNAL VIDD ORVOSHOZ! A barátnőmnek ugyanez volt a baja a malijának és beköpték a legyek. Nem biztos, hogy a tiednek is ez a baja, de inkább vidd orvoshoz. Úgy értem, hogy beköpték a legyek, hogy lepetéztek benne a legyek. Az a mali 1-2 hét alatt kijött belőle. ;)

Sok sikert!

2012. nov. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
gombás betegség miatt szokott szőrhullás előfordulni, ilyenkor a dokinak bőrkaparékot kell vennie és tesztelnie hogy milyen fajta gomba hogy megfelelő gyógyszert kapjon rá
2012. nov. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!:) még tegnap délután elmentünk a dokihoz.

Gombás lett szegénykém, kapott cseppeket a nyakára, és egy (jó drága) kék krémet a gombás részekre. Bőrkaparékot nem vett...:/ Remélem azért hamar meggyógyul szegénykém.

2012. nov. 9. 13:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát, ah lehet ilyet mondani, örülök, hogy 'csak' gombás. :) Ha beköpik a legyek, akkor az borzalmas. Jobbulást neki! :)

(utcsó előtti vagyok)

2012. nov. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!