Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsög ehet joghurtot vagy...

A hörcsög ehet joghurtot vagy tejfölt?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindig adtam az enyémeknek, szerették (a joghurtot jobban) és nem volt semmi bajuk tőle. Az édes, cukros ételekkel kell csínján bánni, mert az nagyon rontja a fogaikat.
2012. nov. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém tejfölt szokott kapni, kb. egy borsónyi mennyiséget, az ujjamról szokta lenyalogatni:). Meg sajtot (trapista pl.), abból is egy kis körömnyi darabkát. Általában heti 1-2szer adok neki ilyesmit. Imádja. Joghurtot még nem adtam neki, de ha adnék, inkább csak natúrt, amiben nincs (kevesebb) a cukor.
2012. nov. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

külön fontos is nekik adni ugyanis ők mindenevők és szükségük van állati fehérjére is.

lehet nekik adni (ha nem akarsz kukacokat és rovarokat) túrót, tejfölt, joghurtot (natúr!), sajtot, tojást...stb

2012. nov. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Több hörim is volt. Voltak, akik az édes joghurtokat bírták, de volt olyan is, akinek nagyon nem jött be. Ő a Gyulai májasra esküdött. :D
2012. nov. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!