Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tényleg ehet tejfölt, joghurto...

Tényleg ehet tejfölt, joghurtot, sajtot, túrót vagy akár még csokit is egy hörcsög?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 13:59
1 2
 1/12 Kriszti83 ***** válasza:
Mi sosem adtunk ilyeneket neki.
2010. nov. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem fontos, hogy életben maradjon, akkor lehet. Ellenkező esetben nem célszerű.
2010. nov. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sajtot szerintem igen,szükségük van nekik is fehérjére :-)
2010. nov. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem a tejtől, sajttól, túrótól semmi baja nincs a hörimnek. de kizárólag csak szegény zsírtartalmút adok neki, és max havonta 1-2 szer. Csokit tilos adni neki, mert nem hat jól a légző szervrendszerére és megfulladnak tőle.(10 éve tartok hörcsögöket)
2010. nov. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A csokin kívül, eheti a felsoroltakat. Csak nem túl sűrűn és nem nagy mennyiségben.
2010. nov. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A csokit nem szabad adni neki. Teobromin van benne, ez rágcsálóknak, kutyáknak, macskáknak mérgező!!!

A tejtermékek mehetnek, de csak keveset, kevésszer.

Én pl havi 1x hagyom a patkányaimnak, hogy kinyalogassák a tejfölösdobozt, miután kikanalaztam belőle a tejfölt.

Ízesített joghurtban nem vagyok biztos, pudingot nem adnék nekik. De a sajt meg a túró OK.

2010. nov. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
41%
nem...nem ehet mert szegényke ezeket nem nagyon tudja megemészteni és elpusztul...
2010. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért hülye azért, mert érdeklődik?

Szerintem jobb ezt a kérdést feltenni, mint azt, hogy "a hörcsögöm meghalt, szerintetek mitől lehet? Lehet, hogy nem kellett volna csak csokin tartanom két hétig?"

Szerintem igenis jó dolog, hogy szeretne a hörcsögének minél jobb életkörülményeket biztosítani, az étrendjét minél változatosabbá tenni, és mindezt úgy, hogy ELŐBB gondolkodik, aztán cselekszik.

2010. nov. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Bocs de nem fogok lesüllyedni a szintedre!!!Nyomikám!

És kössz az utolsó választ:)

2010. nov. 8. 14:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Én néha adok a hörimnek egy nagyon kevés csokit! Ha egy minimálisat adsz neki semmi baja nem lesz az anyém imádja!
2010. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!