Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Így néz ki az egérürülék?

Vossel80 kérdése:

Így néz ki az egérürülék?

Figyelt kérdés

Ezt a 2 db valamit találtam mag reggel, és nem tudom eldönteni, hogy ez egérszar, vagy sem. Nem volt a belőle több ahol találtam, csak ez a kettő.


[link]


[link]


2012. nov. 23. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyon annak tűnik. Tegyél ki pár élvefogót.
2012. nov. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nagyszerű. :/


Köszi a választ!

2012. nov. 23. 13:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem figyelj motoszkálásra, rágcsálásra. Családi házban laksz?
2012. nov. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az. Tegyél ki egérfogót, ragasztót vagy amit hatékonynak gondolsz. Nekem a ragasztóval sikerült megfognom, rakj rá egy darabka sajtot vagy diót.
2012. nov. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, családi házban lakom. Ráadásul tiszta, rendezett minden itt benn minden. Valamit muszáj leszek kitalálni, mert nem vagyok hajlandó egérrel együtt élni.
2012. nov. 23. 14:18
 6/12 anonim ***** válasza:
Az egérkaki mérete kb akkora mint egy egész köménymag, hasonlít is rá, csak a kaki fekete. Több darab szokott lenni egy helyen, nem kettő.
2012. nov. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valahol, valahogy beszökhetett. Ha van cicád, nagy segítségedre lehet. Mikor mi falun laktunk, én nyitottam ajtót véletlenül az egérnek, a szemem láttára szaladt be. Másnap sikerült csak becserkésznünk, de a macskával elég nagy együtt működést igényelt.
2012. nov. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én már láttam sok egérkakát,de azok nem igy néztek ki. Ahogy leirta az egyik válaszoló,köménymagra hasonlit. Nagyon aprók, kicsit hosszúkás fekete bogyók. Ez nem olyan. Én ezt nagyobbnak és szabálytalanabbnak látom. Lehet,hogy patkány? Vagy mókus?
2012. nov. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez nem egérkaki, az kisebb, ez inkább patkánykula.
2012. nov. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A patkányürülék ennél jóval nagyobb viszont, és nem szőrös hanem sima felületű, és olyan 10-12mm. Az egéré ugyanilyen csak kb 3-4mm

[link]

2012. nov. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!