Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Üdv, nagyon garázdálkodnak az...

Csavarlazito kérdése:

Üdv, nagyon garázdálkodnak az egerek a sufniban, ezért kihelyeztem egy " élve fogó" csapdát, már az első áldozat megvan, de szeretném a leghumánusabban kinyírni. Milyen módszert javasoltok?

Figyelt kérdés

2012. nov. 23. 22:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%

Vágd a betonhoz, szúrd szíven, fejezd le.....

De sokkal jobban jársz, ha veszel patkánymérget, és azt kiteszed. Akkor ezzel már nem kell foglalkozni.

2012. nov. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Engedd szabadon.
2012. nov. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A méreg azért nem jó, mert félő, hogy a kutyák megeszik a mérgezett egeret. Én arra gondoltam, hogy berakom az egeret a csapdával együtt egy nejlonzacskóba, ott elfogy az oxigén és szép csendben elalszik.
2012. nov. 23. 22:45
 4/16 anonim ***** válasza:
Nincs solymász vagy siklót/kígyót tartó ismerősöd? Vagy egy kisállatbolt! Szívesen átvennék, a siklók általában egereket esznek. Merre laksz? Nővérem gabonasiklót tart, szerintem szívesen elfogadná :) Vagy engedd szabadon őket egy réten , erdőben, régi pajtában stb :)
2012. nov. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%
A zacskó nem jó ötlet, mert onnan kirágja magát. De mondjuk egy dunctos üveg, amibe belefér és jól letudod zárni, az is egy megoldás.
2012. nov. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
És semmiképp ne engedd szabadon a környéken, mert ugyanúgy visszamegy a sufniba.
2012. nov. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én vagyok a kígyós. Add oda a macskáknak, még így is lesz a halálának értelme.
2012. nov. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A leghumánusabban kinyírásnál az a kérdés hogy az egérnek legyen-e jobb, vagy neked :)

Akármilyen szörnyen néz ki, az egérnek a jól kihelyezett csapós csapda a legjobb.

Ha pont fejentalálja, akkor ott és abban a pillanatban vége, észre sem veszi szegény.

A befőttesüveg is jó megoldás, csak szerencsétlen pára agybajt kap mire kifogy a levegő.

2012. nov. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Gerinces állatot megfullasztani biztos hogy törvénysértő. Egér, macska, csapós csapda.
2012. nov. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
állítólag ha mélyhűtőbe rakod lassan elalszik.... de én inkább elvinném messzire a háztól nem tudnék ártani semmilyen gerinces állatnak...
2012. nov. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!