Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Anyukámnak most lesz a szülina...

Anyukámnak most lesz a szülinapja arra gondoltam h veszek neki egy nyuszit kó ötlet ez?

Figyelt kérdés
Régen volt egy nyuszikája akit nagyon szeretett csak elpusztult :'(

2012. nov. 25. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
meg van hozzá mindened? Anyukád, apukád örömmel fogadná?Ha nagyon jól meggondoltad, szerintem törpenyuszit vegyél, ami még picike, ők nagyon cukik, biztosan meglágyítja anyukád szívét :)
2012. nov. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem jó ötlet. ÁLLATOT NEM AJÁNDÉKOZUNK A MÁSIK FÉL KÉRÉSE, ÉS KÖZREMŰKÖDÉSE NÉLKÜL!
2012. nov. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Kedves Blair!

Ha a régi nyusziról nem azt írja, hogy "ami", hanem hogy "aki", akkor bizonyára nagyon szereti az állatokat. Ezt pedig nyilván szüleitől, így édesanyjától is tanulta. Ha nem romlottak a tartási körülmények és szerette, így megfelelően gondozni is tudta a nyuszit - akkor ismeretlenül azt tudom írni, hogy igen.

2012. nov. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem apukáddal beszélj erről. Ha szerinte is jó ötlet, akkor vegyétek meg csak nyugodtan, de én a helyedben ilyen magánakcióba nem kezdenék. Az én anyukám például szereti a macskákat, volt is neki, de nem hiszem, hogy nagyon örülne, ha nélküle vennék neki.
2012. nov. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Kedves Blair!

Ha előbb írt volna a 4. válaszadó, akkor én nem is írtam volna. Nekem is tanulságos, jelöltem nála a zöld kezet. Szerintem rá hallgass!

2012. nov. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem, nem jó ötlet. Élő állatot soha nem ajándékozunk annak az embernek a megkérdezése nélkül, aki kapja. Leet, hogy volt nyuszija, de az is lehet, hogy pont az ő emléke miatt nem szeretne másik nyuszit. Nagyon sokan így vannak ezzel, ha a szeretett állat elpusztul, mert túlságosan emlékeztetné rá őket. Én a helyedben írnék egy kártyát, valami olyan szöveggel, hogy én egy nyuszi vagyok, akit a következő pár napban magad választhatsz ki és egy borítékban odaadnám neki. Akkor nem lenne elrontva a meglepetés, de nem is kerülnék olyan helyzetbe, hogy a már megvásárolt állat az ajándékozottnak mégsem kell.
2012. nov. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A szüleim elváltak szóval apumat nem érintené a nyuszi amúgy sem egy nagy állatbárát köszönöm a válaszokat! Minden eszköz megvan a nyuszi tartásához, épp ezért is gondoltam hogy ne porosodjon az a ketrec üresen a sarokban :))
2012. nov. 25. 13:53
 8/8 anonim ***** válasza:
87%

Kérdezés nélkül ne vedd meg neki! Lehet, hogy jól hangzik, úgy gondolod, milyen jó meglepetés lesz majd, stb. De könnyen balul sülhet el.

Én azt ajánlom, hogy menj oda anyukádhoz, és mondd meg neki, hogy szeretnél nyuszit venni a szülinapjára. Igaz, így nem lesz meglepetés, de biztos megoldás, és ha tényleg szeretne nyuszit, akkor úgyis beleegyezik.

2012. nov. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!