Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire jó ötlet...

Szerintetek mennyire jó ötlet az ilyen ajándék az anyukámnak?

Figyelt kérdés

Anyukám nagyon szeret hímezni, én meg festeni. Arra gondoltam, h kombinálom a kettőt, és egy hímzésmintát lefestek papírra és bekeretezem, szerintem mutatós, mert vicces, és egyáltalán nem kelti hímzés hatását, szóval nem "gagyi utánzata" annak, hanem inkább hangulatos. De belegondoltam h lehet h csak én gondolom így, és amúgy hülye ötlet. Ti mit szóltok hozzá?

innen szedem az ötletet, csak én papírra festenék:

[link]


2012. jún. 4. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:

de jóó, szerintem jól néz ki és kreatív:)

csak akkor csináld nagyban:)

21

2012. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó pofa, ötletes.
2012. jún. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem marha jó!! először nem tudtam elképzelni, de ez a kép állatira tetszik:)
2012. jún. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
először egy fényképet szerettem volna róla és apukámról de azt nehéz megcsinálni, h felismerhető legyen. Igazából a házassági évfordulójukra adnám, ha vkinek van ötlete, h milyen képet az mondhatja :) De lehet h csak vmi hangulatos hímzésmintát választok
2012. jún. 4. 16:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Én anyaként örülnék egy ennyire kreativ és mégis midnkét félre vonatkozóan személyes ajándéknak.
2012. jún. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
először kockás papírra szerettem volna, de azt hiszem az igénytelen, majd gyakorlok előtte :)
2012. jún. 4. 16:42
 7/8 anonim válasza:
Nagyon jó :)
2012. jún. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vékonyan ceruzával be tudod rácsozni a papírt, majd miután megszáradt a festék, óvatosan leradírozod. Vagy másik ötlet, hogy kicsit vékonyabb papírra festesz és alá egy négyzetrácsos papírt teszel esetleg előtte megvastagított vonalakkal, hogy jól látható legyen a festésre váró lapon is.
2012. jún. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!