Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A dzsungáriai törpehörcsögnek...

A dzsungáriai törpehörcsögnek lehet adni lóherét?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem nagyon, inkább magokat adj neki (pl. napraforgómagot), vizet NE! Az almából, répából nyeri a folyadékot. Én más egyebet nem szoktam neki adni, nehogy felpuffadjon vagy ilyesmi.
2009. aug. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi ez a hülyeség hogy vizet ne? Igenis kell lennie egy golyós önitatónak a ketrecben/terráriumban. Mi a nyulaknak adtunk lóherét, nagyon szerették, viszont lehet, hogy hörcsögnél puffadást okoz.
2009. aug. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:) egyébként adok neki magokat meg gyümölcsöket zöldségeket!és nállam is van golyós önitató!!szerintem is kell víz!köszönöm:D
2009. aug. 17. 16:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Én dzsungikat tenyésztek! Az enyémeknél is volt bent itató,de soha nem használták. Én szoktam nekik lóherét adva,de csak fonnyasztva és mértékkel. Soha nem volt semmi bajuk.
2009. aug. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha lepontoztok majd, ha nem, vizet akkor sem lehet neki adni!
2009. aug. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

És miért is nem ?

Az én hörim mindig kap vizet, olyan nincsen hogy nem lehet nekik adni , csak nem kötelező mert olyan pici a teste hogy nem igényel vizet , mert a gyümölcsökből ami nedvességet felvesz annyi elég neki , de igen is lehet adni , és én azért is szoktam mert abba mosakszik ! Ennyi

2009. aug. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én nem akarok vitába szállni,de minden élőlény iszik vizet!
2009. aug. 18. 18:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is dzsungi tenyésztő vagyok, nálam mindegyiknél van itató és mindig használják.

Amúgy szerrintem lehet nekik adni, csak vigyázni kell, ne legyen koszos, piszkod (ha utcáról van pisis :S).

2009. aug. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mármint a lóhere, nem a víz :D
2009. aug. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egy éve vannak hörijeink, egyetlen egyszer kaptak vizet, és rögtön begombásodott az egyiknek mindkét lába... A lényeg, hogy mindig lédús gyümölcsöt, zöldséget kapjanak.
2009. aug. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!