Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A fehér egeret lehet hordozni?

A fehér egeret lehet hordozni?

Figyelt kérdés
úgy értem h jól viseli e hogyha mondjuk megyek a barátnőmhöz ő meg jönne velem kis tárolóban és kiengedem ott

2012. nov. 28. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Nem kell azt hurcolászni. Az egér amúgy sem olyan, hogy elviszed, kiengeded, és megmarad neked ott. Minden ilyen zötykölődés stressz lenne neki. Ha valahova beköltözteted, arról a helyről ne nagyon szállítgasd el, hadd legyen nyugalma
2012. nov. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

értem köszönöm a választ:)

nem fogom hurcibálni szegényt.

2012. nov. 28. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Van egy hajléktalan a Gyöngyösi utcai metró aluljáróban, ott ül a mozgólépcsőnél és van két állata. Egy fehér egér, egy tarka patkány, a karján rohangálnak, nem mennek el. Teljesen szelidek.
2012. nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szóval akkor az lehetséges hogy kiskorától fogva arra van szoktatva hogy egy ember mellett van és akkor ő azt szereti és ez neki természetes??
2012. nov. 28. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Így van! Neki kisebb a territóriuma, ahogy előttem is írták.

Le nem száll rólad, ha így van szoktatva.

2012. nov. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na ennek örülök:) köszönöm a válaszokat
2012. nov. 28. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!