Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Igaz az, hogy a him fehér...

Igaz az, hogy a him fehér egér kellemetlen szagokat okoz?

Figyelt kérdés
Egy pár fehér egeret szeretnék tartani,de azt hallottam hogy a him vizelete nagyon eros szagu.Igaz ez?

2012. okt. 26. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egerek alapból egy kicsit erősebben szagosak talán, mint a többi rágcsáló, szerintem leginkább csak azért mert kicsik és sűrűbb a vizeletük.

Ha jóféle almot használsz és gyakran takarítod, akkor azért annyira nem gáz a helyzet.

2012. okt. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Inkább vegyél két lányt, akik testvérek. Akkor nem fogják megölni egymást, és nem is olyan büdösek. De még akkor is iszonyúan büdösek, szóval nagyon nem úszod meg, de a fiúkhoz képest jobbak.

Előtte volt egy fiú egerünk, 2 nap és már olyan büdös volt, mintha valami ősrohadás indult volna meg a csatornában. Kapott mindent, ami elvileg elszívja a szagot, macsakaalom, ilyen forgács, olyan ezmegaz, de egész egyszerűen irdatlan büdös.

De mondjuk 4-5 napnál tovább a lány egereket sem lehetett egy forgácsban tartani.


Imádtam az egereket, mert tök arik, de elképesztően büdösek. Azóta van egy hörcsög, ég és föld a különbség. Ha nem ragaszkodsz az egérhez, gondolkozz el a hörcsögön, mint alternatív lehetőség.

2012. okt. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom meg gondolkozok a dolgon
2012. okt. 27. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!