Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen módszerrel lehetne ki...

Milyen módszerrel lehetne ki irtani véglegesen az egereket? Milyen óv intézkedéseket lehetne tenni hogy ne kerüljenek a házba?

Figyelt kérdés
Próbáltuk csapdákkal de mire az összeset ki irtsuk 1 hónapba is bele telik és 1-2 hét újra rengeteg van! Nekem már fóbiám van nem tudok normálisan aludni sem annyira félek tőlük. Próbáltuk már ragasztós módszerrel szinte haszna vehetetlen rá se mennek hiába van kaja bármi rajta bárhova rakjuk nem megy rá! Az álmenyezet is tele van velük nem tudom onnan letudnak-e jönni de ott mindig hallom hogy szaladgálnak. A macskán gondolkozom de nem épp a kedvenc házi állataim között vannak persze inkább macska mint egér! De esetleg tudnátok-e más háziállatot ajánlani ami tutira ki irtaná őket vagy esetleg tanácsokat adni hogy mi is lenne a legjobb módszer.
2012. dec. 4. 03:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig a macska a tuti. Az egerek már messziről elkerülik a helyet, ahol macska van.
2012. dec. 4. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is a macska a legjobb megoldás! Legjobb a házimacska, de a többi is megfogja.
2012. dec. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A macska nem feltétlen megoldás, mert van ahova nem fér be. Meg nekem volt olyan macskám amelyiknek a vadászat nem volt az erőssége. Szerintem a vadászgörémy sokkal hatékonyabb.
2012. dec. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TheCreeper ***** válasza:
Kérj kölcsön (ha persze van olyan ismerősöd, és megbízható állattartó vagy) egy pár napra egy vadászgörényt. Engedd játszani szaladgálni a lakásban, a szaga (ami nem is büdös, ráadásul a görik szobatiszták) hónapokra elriasztja őket.
2012. dec. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!