Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögtartók! Ti hány évesen...

Hörcsögtartók! Ti hány évesen kaptátok az első hörcsögötöket?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8-9 :D Hörcsög, tengerimalac, halak, macska, kutya:D itt minden volt :D nagy állatfan család vagyunk :D
2012. dec. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17, először siklókajának indult, de elaludt a kezemben, akkor már nem volt szívem odaadni.
2012. dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi én 12 vagyok és lány szeretnék egy hörcsögöt sok vele a gond?
2012. dec. 5. 19:13
 4/11 anonim ***** válasza:
20 voltam, ha jól emlékszem:D
2012. dec. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nekem ilyen volt kb, mint ez a maci, teljesen sötétbarna: [link]
2012. dec. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs vele különösebb gond, kis aranyos.
2012. dec. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok gond nincs vele, ha rá tudsz szánni napi 1 órát kb.(persze többet is lehet) , akkor szerintem belevághatsz. Nagy ketrecet (esetleg terráriumot) vegyél neki, olyan helyről szerezz, ahol kiskorától kezdve kézhez szoktatják (kereskedésben nem biztos, nekem kétszer is ismerősnél született hörcsögöm volt, ők voltak a legszelídebbek, vagy tenyésztő), akkor biztosan barátságos lesz, ellenkező esetben előfordulhat, hogy sokat kell neki "udvarolni", mire megbarátkozik veled, vagy nem lesz teljesen szelíd sosem. Ha kezes, akkor ki lehet venni a szobába vagy egy elkerített részre szaladgálni, dédelgetni egy kicsit minden nap (ha hozzászokik, igényli is, hogy foglalkozz vele).


Amúgy nincs nagy igénye, valami jó minőségű hörcsögkajával, zöldséggel/gyümivel elvan, nem kerül sokba a tartása. Heti egyszer elég takarítani (ha elég nagy helye van, lehet ritkábban is elég), gyakrabban csak a "pisisarkot" kell, és nincs szaga. Kezdetben kell rá kicsit többet költeni, mikor megveszed a lakóhelyét meg a berendezést (házikó, kerék, stb.)

2012. dec. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én most vagyok 14, 13évesen kaptam meg
2013. jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek ment a zöld kéz
2013. jan. 3. 11:15
 10/11 anonim ***** válasza:
8 évesen kaptam, 3 évig éltek...
2013. jan. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!