Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszim szétrágott egy...

A nyuszim szétrágott egy neylon szatyrot, ahogy néztem meg is evett belőle valamennyit. Lesz valami baja? Nagyon aggódom! Ennyire magasra még sosem ugrott fel.

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem hinném, hogy valami baja lenne tőle, de máskor ne hagyj elöl neylont. Amúgy hogy jön ehhez az, hogy felugrott magasra? Nem értem! De mekkora részt evett meg? Tenyérnyit? Többet?

2012. dec. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz vele semmi gond, szurkolok!

Első, valószínűleg a nejlon magasan volt ahol elméletileg nem tudta volna elérni, de mégis felugrott. Megesik.

2012. dec. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,nagyon magasan volt a zacsi, úgy kellett leemelnem,mert leugrani már nem mert!Remélem semmi baja nem lesz :( tenyérnyit azért nem,inkább fél tenyérnyit...
2012. dec. 6. 22:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor semmi baja nem lesz! :)
2012. dec. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jelentem, él és virul a rosszcsont! :D
2012. dec. 7. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!