Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Két nyulam összeverekedet...

Cicvarek kérdése:

Két nyulam összeverekedet későn vettük észre egyiknek nem maradt orra mennyi az esély az esélye az életben maradásra és kibirja a hétvégét?

Figyelt kérdés
Nyúl

2012. dec. 8. 07:28
1 2
 1/13 anonim válasza:
Edes Istenem,szegenyke :((A fertozes veszelye miatt mihamarabb orvoshoz kellene vinni.Az a baj,igy nem lehet megallapitani latatlanban,hogy milyen fokozatu serulest szenvedett,mindenkepp fertotleniteni kellene a seb teruletet,azonkepp lehet,hogy varrni is kellene.Antibiotikum injekcio is szukseges lenne,a fertozes elkerulese erdekeben.Nagyon sajnalom a nyuszit
2012. dec. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajna az orvosok nem fogalkoznak velem hétvége van csak héftőn vesznek figyelembe :-( behitőporoztam neki körömvigágossal most méz 1 napot kell várnom addig pépes étela adok neki de akkor reménykedhetek hogy életben maradhat igaz ?
2012. dec. 8. 09:05
 3/13 anonim válasza:
A hintopor nem a legjobb valasztas,mert felulfertozodest okozhat,es a hintopor nem steril,tehat nem tesszuk sebre..ha van egy kis betadin otthon,akkor a sebszeleket be lehet kenni,de a nyilt sebre semmikepp.En allatorvos vagyok,megkerdezhetem hol elsz?
2012. dec. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Gyomaendrődön egy kis városba :-( az állatorvosam akihez járok az sajna nem gyomai :-( lenne itt lakó is de ez nem figlakozik velem :-(
2012. dec. 8. 10:20
 5/13 A kérdező kommentje:
Az jó ha eszik előjelnek már jó?Tettem a pépbe nagyon mininális algopirint szölőcukrot a tápjál almával összeturmixoltam azt nyalogatja
2012. dec. 8. 10:23
 6/13 anonim válasza:
Mindenkepp jo jel ha eszik,remelem sikerult elvinni allatorvoshoz...ha nem,akkor mihamarabb tegyetek meg kerlek,mert igy romlani fog az allapota.Remelem minden jora fordul.Ird majd meg mi lett vele,koszonom,es szep estet kivanok.
2012. dec. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
holnap nem érdekel mi lesz kihívom a dokit tetszik neki vagy sem de megfizetem neki csak gyógyítsa meg.Próbál enni még ha nem is sokat de próbálkozik már főztem neki burgonyát répával almával evett belőle még ha nem is sokat, nem szeretném elveszíteni :(
2012. dec. 9. 00:23
 8/13 A kérdező kommentje:
Éljenek sokáig az itteni állatorvosok!!!Lesznek ők is bajba!Miattuk mirre kifáradtak a nagyságok elpusztult a nyulam nem élte túl hiába betadizontam főztem pépet adtam vitamint nem maradt életben :(
2012. dec. 9. 11:02
 9/13 anonim ***** válasza:

mondjuk ott kezdodik a dolog, hogy krumplit nem adunk nyulnak.


s ott vegzodik, h pl itt es Facebookon es mindenfele helyeken elhireszteled, h melyik volt az az allatorvos, aki nem volt hajlando foglalkozni veled.

2012. dec. 10. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kezdüj azt hogy egy k...ot állatorvos nevét se mondtam sekinek se és ha ez az igazság arról nem tehetek itt eddig csak egy normàlis dokit tdok de az se gyomai de egyébkén nem csak állat orvosok a sima orvosokról is lehet szépeket írn úgy hogy ennyit erről.
2012. dec. 10. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!