Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az aranyhörcsögök szeretnek a...

Az aranyhörcsögök szeretnek a csövekben mászkálni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 9. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, imádják a csőrendszert! Bizonyítékom is van rá, úgyhogy nálunk ez alap, hogy olyan ketrece legyen amin van csőrendszer is.
2012. dec. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok: De azért arra oda kell figyelni, hogy ne olyan otthona legyen ami csak csőrendszerből áll! Legyen neki szép tágas helye a ketrecben ahol tud szaladgálni azon felül hogy csőrendszer is van!
2012. dec. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ÉS milyen színárnyalatok a legszebb?
2012. dec. 9. 16:47
 4/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok újra.


Nekem mindegyik szín tetszik. :)

De ha választani kellene akkor leginkább az ilyen kékes szürke színű hörcsög tetszik, valamint még a sötét barna is nagyon szép.

2012. dec. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. dec. 9. 16:55
 6/11 A kérdező kommentje:

[link]


Jó ez a ketrec az aranyhörcsögnek?

2012. dec. 9. 17:12
 7/11 anonim ***** válasza:

Ebbe a ketrecbe (ami inkább egy műanyag börtön) én nem raknék semmilyen állatot.

Inkább ez: [link]

Szépen be lehet rendezni. Kényelmesen elfér benne a höri.

Csőrendszeresből ezek inkább: [link]

[link]

[link]

2012. dec. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezek a jók aranyhörcsögnek, ami tágas is és nem veszélyes számára és csőrendszere is van:


[link]


[link]


Csak a mókuskereket nagyobbra kell cserélni!


És még ez is tökéletes neki, ebbe még lehet emeletet rakni és bővíteni hogy legyen csőrendszer:


[link]


Ez is megfelel még:

[link]



Szóval érdemes odafigyelni a méretekre, mert itt most aranyhörcsögről van szó és neki azért nagyobb hely kell hogy jól érezze magát. A kisebb fajta ketrecek azok inkább törpehörcsögnek valóak!

2012. dec. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az a ketrec, amit belinkeltél, kérdező, nagyon kicsi! Ebben csak szenvedne egy hörcsög. Minél nagyobb ketrecet vegyél neki (60 cm x 40 cm széles, 30 cm magas minimum). NE olyat vegyél, aminek csak a tetején van rács, a többi meg műanyag, mert abba befülled a levegő és alig szellőzik. Én a csőrendszereket annyira nem támogatom, inkább kéztörlőgurigát szoktam betenni nekik, mert abban kopik a karmuk, ha kaparják és kopik a foguk, ha rágják. Ráadásul a ketrechez való csövek szellőzőlyukakkal vannak ellátva, amiken pisi-kaki kimegy... :/
2012. dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat ! még nincs hörcsögöm de utána akkartam nézni mi neki a legjobb köszönöm az árkád kisállat boltjában láttam egy jó ketrecet ami nem müanyak és még csövek is vannak hozzájuk csak 13.000 ez szerintem ahoz képet olcsó !
2012. dec. 11. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!