Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet egyedül tartani az...

Lehet egyedül tartani az aranyhörcsögöt?

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sőt úgy is kell. Ők magányosan élő állatok, nem jönnek ki másik hörivel.
2012. dec. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jó mert a szüleim nem vettek volna kettöt! és akkor én lehet neki a legjobbarátja?
2012. dec. 12. 16:07
 3/7 anonim ***** válasza:

már megvetted? amúgy tényleg magányos állatok

igen lehetsz, de ő ezt nem így fogja felfogni!

2012. dec. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kizárólag egyedül szabad tartani az aranyhörcsögöt mert ő úgy érzi jól magát!

Ha kettő vagy több van együtt tartva akkor előbb-utóbb abból nagy verekedések lesznek és végzetes sors vár a hörikre!!


Tehát csakis 1-et szabad tartani 1 ketrecben!!

2012. dec. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a párommal együtt tartom.
2012. dec. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 balkalolka ***** válasza:
Sportoltasd majd, kell nekik a testmozgás, különösen ha néha aszalt gyümölcsökkel kényezteted. Én egyik tenyeremből a másikba lépcsőztettem minden nap tévénézés közben Müzlit, simán lefutott százmétereket így esténként. Meg volt egy használaton kívüli jó nagy ágyneműsfiók, abba legóból, régi könyvekből meg vécépapírgurigákból építettem neki labirintust, itt ott pici csemegével. Nagyon egészséges és boldog élete volt a jószágnak, több mint háromévesen pusztult el, végelgyengülésben (megőszült konkrétan meg remegett). Azóta nincs is hörim.
2012. dec. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
igen lehet, az azonos nemű azért nem jön ki egymással mert aznos neműek és versengenek.. akülönböző neműek meg egyfolytában vwerekdnek mikor megvolt az "AKCIÓ" és kb 3-4 hát e vemhesség. ÍYg ha van is 2 különböző neműd, egyfolytában verekednek mert ha már vemhes akkor azért veri a fiút, ha meg van kölyke akkor meg azért...
2012. dec. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!