Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpehörcsög hazahozása?

Törpehörcsög hazahozása?

Figyelt kérdés
miben hozzam haza a hörcsögömet Debrecenből autóbusszal??? most veszek egyet ketreccel együtt de ebbe a hidegbe megfázik ha ketrecbe hozom haza és kb olyan 50 km az út és a buszon se mindig van fűtés HELPPP

2012. dec. 14. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Cipős doboz, és abba vágsz ollóval pár lyukat, hogy kapjon levegőt. :) Mewg ha nagyon hideg van, béleld ki valami régi ronggyal. Remélem tudtam segíteni.

Egy törpehöri gazdája :)

2012. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én fauna boxot vennék. Ha a legkissebbet veszed, és egy bő kabátot befér alá és fűtöd.

Ha nagyobbat kapsz, az aljába befér két kis üveg 40 fokos meleg víz. Üveg üveget használj, és jól zárjon... :)

Mindkét esetben töltsd fel forgáccsal, hogy el tudja magát ásni, és ha nem kabát alatt hiszed, fekete körbe egy pokróccal.

1 liter víz, 6 liter forgácsban, és pokrócban 3 óra alatt se hűl ki.

2012. dec. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én semmiképp nem cipős dobozban hoznám, mert kirágja magát, mire hazaérsz. Ráadásul nem is látod benne, hogy mit csinál, ha pisil, átázik, szóval én inkább egy befőttes üvegre gondoltam. Én is eddig az összes hörimet ilyenben hoztam haza. A tetejére lyukakat vágtam, tettem bele a harmadáig forgácsot, és kibírták hazáig.
2012. dec. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!