Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet a hörcsögömnek?...

Mi baja lehet a hörcsögömnek? Sürgős!

Figyelt kérdés
Pár hete a törpehörcsögöm nagyon le van fogyva,a háta pedig ki van púposodva,ma pedig észrevettem,hogy amikor megy közben néha eldől,alig tud megállni a lábán:( Mi lehet a baja,mit tudnék vele itthon és még ma csinálni?? Mihamarabbi válaszokat,nagyon fontos!!!

2012. dec. 15. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Videl állatorvoshoz!
2012. dec. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Jajj, az én hörimmel is ugyanez volt. :( Az enyémről megállapította az állatorvos, hogy rákos :( Mi elaltattuk.
2012. dec. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Ha annyira fontos vidd el állatorvoshoz. Mégis szerinted mit tudnál te vele csinálni? Megmasszírozod a hátát vagy megműtőd?
2012. dec. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz!
2012. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vidd szerintem is állatorvoshoz! Bármi baja lehet, nem tudni! De pl. az enyémeknek (aranyhörcsögök) is hasonló tünetei voltak és nem lehetett rajtuk segíteni: valami fertőző betegségük volt. Remélem, hogy a te hörcsögöd még menthető!!
2012. dec. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az enyémnek bőrdaganata volt fél évig. Kb 1 évesen alakult ki nála. Nála is ezt tapasztaltuk. Azt mondták, hogy el lehet altatni, de amíg el tud menni táplálékért és tud rendesen mozogni, addig nincs baj. Sokszor ki is rágta magának a daganatot, fertőtlenítettük mindig, nehogy bekukacosodjon, vagy ilyesmi, de újra kinőtt.

Amikor már eldűlt folyamatosan már láttuk, hogy az utolsókat rúgja... egyszer már eljátszotta ezt a nyáron, azt hittük reggelre meghal, de túlélte.

Utána olyan volt, mintha semmi baja nem lett volna. Vidám höri volt.


Aztán még egyszer eljátszotta ezt, hogy dűlt jobbra balra, leesett a galériájából, rázkódott néha, pattogott... Du volt ez, estére pedig végleg elaludt.


Az orvosok nem tudtak volna vele mit kezdeni, megműteni nem tudták volna, így annyit mondtak, hogy ameddig nem súlyos a helyzet, nem kell elaltatni.


Kezdett öregedni is, ezért kipúposodott a gerince, kevesebb szőre volt már.


Vidd el állatorvoshoz a tiédet is, ők majd megmondják mi a baj!

Reméljük Te nem jársz így, mint én.

2012. dec. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!