Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SEGÍTSÉG! A hörcsögeim ölik...

SEGÍTSÉG! A hörcsögeim ölik egymást! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy féléves fiú aranyhörcsögöm és mellé hoztam egy 2-3hónapos lány hörcsögöt de ugyan akkorát méretben.és összetettem öket elöször szagolgatták egymást majd összekaptak szétvettem öket utána megint összetettem és megint összekaptak. hogy lehetne megszoktatni őket?
2012. dec. 21. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehogy. Tapasztalat.

Külön kell őket tartanod, mert ha egy helyen hagyod őket, fél nap alatt simán megöli az egyik a másikat.

Sőt, olyat is láttam hogy megölték egymást, nem tudom azt hogy oldották meg, de egymás mellett feküdtek mindketten holtan.


Mindig úgy jártam az összes hörcsöggel, hogy amint ivaréretté váltak, nem bírták többé elviselni egymást. Akkor sem, ha tesók voltak, és akkor sem, ha közük nem volt egymáshoz.

Így szinte gyűjtöttem a ketreceket, hogy mindegyik külön legyen.


Ha együtt akarsz tartani több rágcsálót, akkor szerezz be egereket. Nálam három lakott együtt, ők soha nem bántották egymást.

2012. dec. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. akkor vissza viszem a kereskedésbe.:/ :)
2012. dec. 21. 12:36
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Két hörcsögöt egy ketrecben és egymás kozelében tilos tartan!
2012. dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Hörcsögök egyedül érzik jól magukat, külön kell őket tartani, külön ketrecben. Nekem jelenleg 6 aranyhörcsögöm van és mindegyik külön-külön ketrecben!! Testvérek, de ők is megölhetik egymást, nem tűrik meg egymást!
2012. dec. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!