Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögre adhatok ruhát?

Hörcsögre adhatok ruhát?

Figyelt kérdés
Lány, szóval: kis póló, csajos atléta,szoknyka,nyakörv(rózsaszín) stb... (aki tud másoljon már be képet hogy hogy nézne ki.)

2012. dec. 22. 14:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem is bírnád ráadni, mert kényelmetlen lenne neki és ficánkolna. Amúgy szerintem állatkínzás is. xD Szegény höri hogy nézne más ki!
2012. dec. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
Te hogy éreznéd magad ha nevetségesen idióta ruhákba öltöztetne valaki és rákényszerítene hogy abban legyél? Ezt képzeld el... így érezné magát a hörcsög is.
2012. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem adhatsz rá!

Már bundába van az elég neki.

2012. dec. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne már,ne kínozd szegényt!!!!!!!!!!!!!!
2012. dec. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy ráadd a ruhákat!! Elég neki a saját kis bundája! Lehet, hogy viccesen és "aranyosan" nézni ki azokban a ruhákban, de hogy nem érezné magát benne jól, az biztos. Mozogni nem tudna benne....
2012. dec. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
35%
Én adtam rá barbiruhákat... Vigyázz hogy ne legyen szűk...T. Elöttem szólók...Nem arra szóla kérdés hogy hülyeség e hanem hogy adhat-e és hogynézki...!!! A krédésre válaszoljanak, ne itt hülyéskedjenek... Nekünk két hörink volt... Az egyik kimondottan élvezte, a másik nemszerette... Amelyik nemszerette az többet nem si kapott...De a másik tényleg élvezte, így ahvonta egyszer beöltöztettük a kis drágám..:) Persze vigyázz, mindig a höri érdekei legyenek a szemed elött....Ne legyen szűk, mert a kicsi testükből könnyen kipaszírozhatod a szuszt... ha nem tetszik enki ne erőltesd...Én viszont azt ajénlom,hogyha vannak otthon bababútoraid nézd meg mitszólhozzá..:) Enyém pl imádta a barbi kádat,és késöbb már csak abból volt hajlandó enni. A csúzda is örök favorit volt..:) Na meg a kiskocsi.!!:) Szépen beleült(elektronikus volt) és nagyon lassan irányítottuk..:) Tetszett neki, mindig nzelődött jobbra balra,és amint elkezdett ficánkolni,jelezve hogy nem tetszik neki kikapcsoltuk..:) DE CSAK NAGYON LASSAN!!:) hisz te se örülnál neki ha egy óriás ezerrel hajtva írányítana,nem-de?:) DE MIDNEZT CSAK AKKOR HA ÉLVEZI!!! HA NEM FELEJTSD EL MERT ÁLLATKÍNZÁS!:)
2012. dec. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
az utolsónak köszönöm szépen, kedves és ő tényleg segíteni akart..a többi meg egy bunkó mert ez az első hörcsögöm és nem kéne rögtön leszólni ha valamit nem tudok..
2012. dec. 24. 15:04
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Mégis honnan a francból tudod te azt, hogy élvezi?? Belelátsz az agyába vagy mifene?! Lehet, hogy mást nem tud kimutatni csak amit, így te azt gondolod, hogy élvezi valójában nem.. Te is örülnél ha ilyesféle ruhába öltöztetnének ezek szerint..
2013. jan. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!