Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A házisüninek muszáj élő...

A házisüninek muszáj élő táplálékot adni? Vanm olyan közületek aki nem ad neki semmilyet?

Figyelt kérdés

Tudom hogy jó nekik, de én azt kérdezem hogy KÖTELEZŐ-e vagy nem...:)



Kifejezetten nem érdekelnek a:

-ÁLLATKÍNZÓ!

-ANÉLKÜL NE IS TARTS!

-GOOGLE A BARÁTOD(pláne hogy saját véleményt kérdeztem)



-hez hasonló commentek



2012. dec. 22. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia nekem van házi sünim igazából 1 héten 3 nap élőeleséget, 3 nap főt húst, 1 nap pedig gyümölcsöt kell adni.

De ha nem is 3 nap adsz neki hetente egyszer mindenkép kell neki élőeleséget adni.

úgyhogy igen kötelező.

2012. dec. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen. Rovarevő állat, kell neki az élőeleség. Bármikor beteszel élőeleséget a ketrecébe, azonnal elő fog jönni, akkor is ha aludt éppen, és fényes nappal van. Imádják és élvezettel csámcsognak rajta. Ha szereted az állatodat, miért fosztanád meg attól, amit szeret és szüksége van rá?
2012. dec. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes,és igen csak gyors válaszokat..:) hát jó..:) így kicsit nehezebb lesz meggyőzni apuékat a tartásáról de ez ilyen..:)) remélem érkeznek még további válaszok is..:)
2012. dec. 23. 14:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia. Igen, muszáj nekik heti rendszerességgel adni élő eleséget.

Mondd a szüleidnek, hogy lehet egészen kis 1-2 napi adagokat is venni, nem kell egyszerre egy vödörnyit otthon tárolni.

2012. dec. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sünis állatorvost kérdeztél már?

A macskatápok között lehet olyan, amit a szobában tartott macskákra fejlesztettek ki... Ők se nagyon fognak egeret.


De az én mamám hihetetlen dolgokra képes a kedvemért... Talán a tiedet is meglehet győzni, hogy egy tányérba beleöntse azt a lisztkukacot...

2012. dec. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó.:) eddig veled vagyok legjobban kisegítve.:) Én megetetném csak azért nem engedik mert már maga a tudat is hogy fúúúúj undorító csúszómászó a lakásbaan. (Egyébként nekem nincs bajom a kukacokkal.:) )
2013. jan. 2. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!