Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen táplálékot érdemes...

Milyen táplálékot érdemes adni a cicámnak, amitől megerősödik, és hamarabb segít regenerálni a csontokat, izmokat, izületeket?

Figyelt kérdés
egy súlyosabb baleset után van, nagyon magasról leesett, törése nincsen, csak zúzódások, de nagyon húzza a lábacskáit, nagy fájdalmai vannak. fájdalomcsillapítót kap minden nap, csak szeretnék rásegíteni a gyógyulására táplálékkal is.
2012. szept. 8. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a Hill's-nek van olyan gyógytápja ami kifejezetten ilyesmire való, de nem tudom pontosan melyik.
2012. szept. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kiscicáknak való Junior táppal próbálozz, azoknak magaabb a tápértékük.
2012. szept. 9. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Megtaláltam. :)

Hill´s PD Canine a/d

[link]

A dobozon a jelzés hogy cicáknak és kutyáknak is ez való.

Állatorvosnál valószínűleg be tudod szeretni. Azt tudom biztosan, hogy Juhász Tamás Állatkórházban szokott lenni. Ez Budapesten van a 11. kerületben, nem tudom hova valósi vagy.

2012. szept. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
11 kerben lakom :) köszönöm szépen, hétfőn már rendelek is! köszönöm szépen a kiscica nevében is!
2012. szept. 9. 18:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Na ez nagy mázli. :)

Ha mégsincs, akkor bocsi. Régen biztos volt, mert sokat hordtam oda a cicámat, és mindig volt ott egy nő, aki ilyet vett az állatkájának.

Jobbulást a cicusnak! :)

2012. szept. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönjük szépen! :) ma érkeznek az eledelek! :)
2012. szept. 11. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!