Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi legyen a kölykökkel?

Mi legyen a kölykökkel?

Figyelt kérdés
Egy haverom vigyázott bézs-mandarin színű dzsungáriaimra. Sajnos 3 hímjével is befedeztette. Tiszta ideg vagyok. mit csináljak a kicsikkel? Egy másik nőstényemnek is 3naposak a kicsinyei, ennyi kishörit nem tudok elajándékozni. El lehet őket altatni?
2009. aug. 24. 14:24
1 2
 1/15 Kankalin ***** válasza:
100%
Vidd át őket a haverodnak.
2009. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Vidd be őket az állatkereskedésbe mikor egy kicsit nagyobbak lesznek ott biztos befogadják őket és hamar találnak nekik gazdikat.
2009. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
menj be a legközelebbi állatkereskedésbe és kérdezd meg, befogadják-e őket. Van, ahol befogadják, nekem is megtették.
2009. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg érdeklődj az állatkereskedésekbe,hát ha vesznek be kishöriket...Sok sikert!
2009. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben a haverodnak vinném el, hogy miatta lettek, akkor találjon nekik megoldást ő.
2009. aug. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nyaralás idejére vittem őt és a többieket is. Szerencsére az egyik nőstényemnek kölyke van(tervezett alom), a másik meg nem fogadta a hímjeit.

Sajnálom szegény kicsiket beadni az állatkereskedésbe:( Remélem azért sikerül majd gazdit találni nekik...

2009. aug. 24. 14:37
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
Sajnálod beadni őket az állatkereskedésbe de nem sajnálnád elaltatni őket,hát szép mit mondjak... -.-'
2009. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, inkább az állatkereskedés, mint hogy kinyírasd őket!
2009. aug. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hirdesd a neten is, keress Te magad is gazdit,kereskedésben is kérdezősködhetsz,suliban, a haverok közt,szórólapok kiragasztása...annyi lehetőség van! Nem kell rögtön kinyírni szegénykéket! Amúgyis gondolom a haverod dzsungiai és a tieid nem tesók,akkor biztos egészségesek a kölykök...lenne szived végezni velük? Ne tedd!
2009. aug. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Csak végső elkeseredésemben írtam,de természetesen nem tudnám megtenni:(.

Csináltam szórólapokat,estefelé ki is teszem őket. hátha. A neten is fent vannak,köszönöm.

2009. aug. 24. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!