Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hány hetes koruktól válnak...

Hampi kérdése:

Hány hetes koruktól válnak láthatóvá a kis patkányok heréi ha vannak?

Figyelt kérdés

2012. dec. 28. 16:27
 1/5 Platypus ***** válasza:

Akár egy napos korukban is meg lehet állapítani a nemeket. 4-5 hetes korban már leszállnak a herék, onnantól nagyon egyszerű.


[link]

2012. dec. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Édesapám patkányokkal is foglalkozik egy kutatóintézetben. Ő azt mondta hogy már olyan 5-7 napos patkánynál 90%-ban megtudja mondani hogy milyen nemű lesz. Persze előfordul hogy téved, de általában ha azt mondja hogy az meg az a kicsi azok fiúk, akkor tényleg fiúk.
2012. dec. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget csak még nem vagyok túl szakavatott a dologba és nem találtam ilyen pontos képet róluk. Hát az állatkereskedőnek meg nem volt túl meg győző a vásárláskor. de ahogy látom kislány a drágaság :)
2012. dec. 28. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:
5 hetes kor körül már biztosan látható. Én pont úgy jártam hogy állatkereskedésből vettem 2 lányt... otthon derült ki hogy az egyiknek heréi is vannak... nem értem ezt az eladó miért nem vette észre... ennyire béna nem lehet. Jó persze én meg minek hiszek neki... meg sem néztem a boltban. Azóta is csak tenyésztőtől veszek inkább állatot. Főleg hogy mindkettő idő előtt halt meg betegségben... :( Remélem te szerencsésebb leszel vele.
2012. dec. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 5-6 hetes patijaim vannak, és egyértelműen látszik, hogy hímek. :)
2013. febr. 8. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!