Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen állatot tartsak ami...

MBS kérdése:

Milyen állatot tartsak ami aranyos? Mit ajánlotok? Nem hátrány ha nem 2-3 évet él hanem tovább. Mindent meghallgatok.

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 19:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem tudod, milyen állatot tarts, akkor semmilyet. Ha ennyire nincs elképzelésed, akkor várd meg, hogy legyen.
2012. dec. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 laza201 válasza:
0%
szerintem 3 állat lehetséges a kutya,macska,hal
2012. dec. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kicsit konkrétabb elképzelésed sincs? Valamit írj, hogy el tudjunk indulni egy irányba.
2012. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Plüssállatot
2012. dec. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 petra666 ***** válasza:
Ha ilyen babusgatós kisállatot szeretnél, akkor kutya macska.Ha viszont nem ragazkotsz ehhez, akkor a papagáj nagyon szórakoztató társ lehet. (Főleg ha utánozósat veszel.)
2012. dec. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

mór teknős de az nagyra nő ;)

vagy vegyél házi patkányt ami fehér esetleg valami gyíkot

2012. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Üdv! Nemhiába raktam a kisemlősök kategóriába és nem a hüllő illetve egyéb kategóriába ez annak szól aki azt mondta ha nincs elképzelésem akkor semmilyet. De van és ezen a kategórián belül kérek ötleteket hiszen ebbe irtam. Kutya macska kiesik.
2012. dec. 30. 19:37
 8/13 anonim ***** válasza:

Aranyhörcsög.

Aranyos, kézhez szoktatható, tartható egyedül, kb 3 évig él.

Alaposan olvass utána az ideális tartásának, mielőtt vennél egyet!

2012. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Patkány. Igaz csak 3 évig él, de a lehető legjobb rágcsáló. Nagyon tudom ajánlani. Nekem 4 hím van és imádom őket. Nagyon ragaszkodóak, okosak mint egy kutya és mindenfélére be lehet őket tanítani. Megnőnek akkorára mint egy tengerimalac így lehet őket szeretgetni és simogatni.

Ha a patkány mellett döntesz írj nekem nyugodtan, válaszolok szívesen minden kérdésre.

2012. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hol tudunk gyorsabban beszélni?
2012. dec. 30. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!