Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy bírom magamhoz szoktatni...

Hogy bírom magamhoz szoktatni a törpehörcsögöm?

Figyelt kérdés

Névnapomra kaptam egy törpehörcsögöt de nagyon félős.

Az én módszerem az hogy berakom hozzá a kezem,hogy megszaglássza de nem engedi hogy kivegyem.Hogy bírnám ezt elérni hogy rohangáljon az ágyamon,belemásszon a kezembe és hogy a labdájába betudja rakni?


2013. jan. 4. 20:05
 1/7 anonim válasza:
Sokat kell vele foglalkozni nekemis van és mikor megkaptam nagyon féltem töle és sokat kell vele törödni de most már nagyon szelid és figyelni keell rá....
2013. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

NEM LESZ MACSKA!!o.O

Én nem félek tőle mert nagyon aranyos meg nem szabad félni az állatoktól mert megérzik.Sokat foglalkozok vele meg "kényeztetem" finomságokkal.DE szerintem hamarosan hozzám fog szokni MACSKA NÉLKÜL is!!

2013. jan. 4. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a törpehörcsögeim részben szelíden kerültek hozzám. Az egyik egy kicsit vadabb volt, de félős egy se volt. Mind a négy érdeklődő kis jószág. Három teljesen szelíd. Sokat kell beszélni hozzá,és kézbe venni őket, hogy szokják a felvevést, stb.
2013. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ha nem engedi hogy fölvegyem
2013. jan. 4. 21:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem engedi, hog fölvedd, vedd fel engedély nélkül, csak erősebb vagy egy hörcsögnél:)
2013. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de erőszakos nem lehet lennia hörcsöggel mert akkor meg utál és ellenségnek néz hiába gondozom szeretettel
2013. jan. 4. 21:33
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
a hörcsög nem utál meg senkit, ő egy rágcsáló, ösztönlény, nem szeret senkit, életben akar maradni és utódokat nemzeni ennyi
2013. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!