Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacaim karmát...

A tengerimalacaim karmát kivel vágassam le?

Figyelt kérdés
Állatorvossal, kisállat-kozmetikussal vagy kivel? Félek egyedül csinálni, mert az egyiknek fekete a körme, és nem látom hol van az ér. De gondolom drágán vágják, vagyis nem ingyen:( apukám meg nem akar rájuk költeni:( egyedül is levághatom? segítsetek

2013. jan. 7. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, ahogy a természetben - kisállat kozmetikussal.
2013. jan. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tücsök500 ***** válasza:
levághatod. csak nagyon figyelmesen. :)Alulról kell megnézni és csak picit vágj belőle. Őróbáld előbb nagyon finoman betenni a karmát az olló közés és egy picit rányomni..ha érzi akkor megpróbálja majd kihúzni...ez nem fáj neki De tényleg csak PICIT! :)
2013. jan. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Speckó olló kell hozzá, mert sima ollóval mindenképpen fáj neki. (Más a keresztmetszete a körmének, mint nekünk.) Nem szabad az erekbe belevágni, mert a körme egy részében már erek futnak.

A legbiztosabb, ha állatorvoshoz viszed, szépen meg fogják csinálni.

2013. jan. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:) és kb. hány havonta vágjam, mert tavasz óta vannak meg a malacok és azóta még nem vágtam nekik, de nem is olyan nagy nekik
2013. jan. 7. 16:24
 5/9 tücsök500 ***** válasza:

2-3 havonta elég :)

De ne fizess érte fölöslegesen. Magadnak is le tudod...

2013. jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Levágtam, nem volt semmi baj:) néztem videót, és sima körömvágóollóval csinálták.
2013. jan. 7. 18:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Én köröm csipesszel szoktam neki levágni.
2013. jan. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tücsök500 ***** válasza:
Na látod ? Ennyi mondtam én :) nem kell speciális olló...se kozmetikus :D
2013. jan. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. jan. 8. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!