Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik webáruházból rendeljek?

Mara Acoma kérdése:

Melyik webáruházból rendeljek?

Figyelt kérdés

Olyan lenne jó, ahol olcsó alom, pellet, kaja, felszerelés van rágcsálók részére és nem horror postai költséggel számolnak.

Végignéztem pár oldalt már, de vagy nagyon drágák, vagy olcsó de nincs választék és silány a cucc.



2013. jan. 7. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az acanashopról rendeltem már párszor, nem a legolcsóbb, de 5000 ft felett nincs szállítási költség, illetve 1 hónapban 1szer ingyen kihozzák, bármekkora értékben is rendelsz. Bár pont ma néztem és kissé kiakadtam, mert a szénát, amit múlt hónapban még 330-ért vettem, most megemelték 430-ra, ami ekkora árnál elég nagy emelés szerintem...
2013. jan. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Pont rátaláltam Én is az oldalra, amikor írtál. Van széna náluk 2X500g 540ft-ért, szerintem az nem drága:) bár a 8kg-os pelletért 2300ft kicsit sok... de ha máshol hozzáveszem a postát, akkor is ennyi, úgy hogy tőlük rendeltem meg mindent egy hónapra a röfikéimnek :)
2013. jan. 7. 22:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Esetleg ezt is megnézheted: [link]

Vagy ezt: [link]

2013. jan. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!