Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Normális az hogy a 2 és fél...

Normális az hogy a 2 és fél éves tengerimalacom egész nap szinte csak fekszik? Csak enni kel föl!?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 21:43
 1/6 saku312 válasza:

Szia! Az én régi tengerimalacom is ilyen volt. Állandóan csak aludt,evett és wc-et. Az állatorvos azt mondta, hogy szimplán csak ilyen a természete. Később vettünk mellé még egyet hát ha hiányzik a társoság neki. Ez egy kicsit bevállt mert már nem csak aludt és evett. Még kis tengerimalacsok is születtek. Szerintem nem kell aggodnod miatta. Lehet, hogy neki is kéne egy társ.

Remélem tudtam segíteni!:)

2013. jan. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, valószínűleg depressziós. Kéne neki egy azonos nemű társ.
2013. jan. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
volt neki egy társa fiú a malacka csak a másikkal állandóan dúlt a hatalmi harc "ki legyen a főnök" néven. Állandóan verekedtek már odáig fajult h tiszta vér volt mindkettő.Nem merek betenni hozzá még egy malackát.Félek h halállal fog végződni
2013. jan. 8. 10:43
 4/6 anonim ***** válasza:

A Papp doktornő nagyon profin golyótlanít. Úgy nyúl minden malackához, mintha a sajátja lenne. És még talán kislány malacot is ad neked a mentettek közül...

Ennél biztos jobb lenne neki golyók nélkül, de szerelmesen!

[link]

2013. jan. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engedd ki néha a szobába, hadd futkározzon ha van kedve. Nekem két fiú malacom van 3,5 és 2 évesek, nem szeretik egymást így külön vannak választva egy drót hálóval. A nap nagy részében ők is csak esznek meg döglenek, illetve van pár perc amikor megy az erőfitogtatás meg a seggriszálás a választórács mentén. Ha viszont ki vannak engedve akkor futkároznak ezerrel, főleg nyáron kint az udvaron.
2013. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felnőtt him malacodhoz mehetne egy kölyök (6-8 hetes) him malacka. A kismalaccal nem lenne hatalmi harc,mert egyből az idős malac lesz a főnök,ezért nincs szükség verekedésre. Szerintem ezt a legegyszerűbb megoldás. Lányt nem szabad venned! És nem normális,hogy ilyen melankólikus,szomorú a malacod! Mindenképp társra vágyik,unatkozik és azért nem mozog!
2013. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!