Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem isznak?

Miért nem isznak?

Figyelt kérdés
Sajnos nemrég pusztult el az egyik tengerimalacom váratlanul,és hátrahagyott 2 egy hetes kismalacot.A kicsik jól vannak szilárdat is esznek(magokat) de ritkán.Sárgarépát és szénát viszont sűrűn.Amit kevertem nekik orvos ajánlásával humán bébitápszert azt csak az egyik kicsi eszi meg,a másik hozzá sem szagol.Viszont még egyikőjük sem ivott vizet az itatóból.Szerintem ez normális mert még kicsik,de aggódom mert még nem ivott szinte egész nap.

2013. jan. 11. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A sárgarépa sok vízet tartalmaz.
2013. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
az alma is
2013. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel a dokit, hogy mit mond. Lehet, hogy injekciós fecskendőbe kellene tenni a tápot, és úgy adni a szájába a másiknak.
2013. jan. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 majax válasza:
az én malackám sajnos most pusztult el 1 hete 3,5 éves volt. soha nem ivott vizet. állítólag ez nem nagy probléma mert a zöldségek gyümölcsök elég folyadékot tartalmaznak. Lehet mert még picik nem igazán tudnak belőle inni.
2013. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!