Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A Dzsungáriai törpe hörcsögök...

A Dzsungáriai törpe hörcsögök tényleg nem isznak? Vagyis nem érheti őket víz?

Figyelt kérdés

Lgyszives segítsetek a hörim élete múlik rajta :'( nagyon furcsán viselkedik nem szaladgál állandóan alszik

apu hozta és azt mondta h nem szabad h víz érje és h NEM IS ISZIK de szerintem ez hülyeség!

LÉGYSZIVES SEGÍTSETEK NAGYON FONTOS :''(


2012. jan. 25. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Úristen de hülyeség még úszni is tud! Jó hát egyszer próbáltam ki de úgy, hogy fogtam és nem tetszett neki nem s kínzom ezzel! Innia pedig kell!!!! Vagy ha nemiszik akkor jó neki az ilyen lédús gyümölcs!!
2012. jan. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

jajj Istenem.. :'( annyira sajnálom hallod a szemét alig tudja ki nyitni egy helyben van végig..

Köszönöm szépen a segítséged nagyon hálás vagyok!!!

2012. jan. 25. 15:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Én meg is fürdettem az enyémet, mert elszökött, és zsiros lett a bundaja. amugy ilyen golyos itatóbol itatom kb két naponta,mikor sok gyümit,zöldséget kap, nem kér.
2012. jan. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És most mi van vele? nm akarjátok esetleg dokihoz vinni??
2012. jan. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
az enyémek tényleg nem isznak vizet, de lédús gyümölcs v zöldség mindig kell, h bent legyen náluk... ha már ennyire nagy a baj, akkor ha meg is próbálod a gyümölcs/zöldséget, azért vízzel is próbáld megitatni... remélem minden rendben lesz.
2012. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem tudom.. nekem azt mondták h vizet nem szabad innia mert felpuffad. elég szarul van, nem tudom miért de még a szemét is alig tudja kinyitni :'(
2012. jan. 25. 16:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Vigyétek már orvoshoz!!
2012. jan. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Inni kell neki, nekem is iszik, de vigyétek orvoshoz, nehogy komolyabb baja legyen!
2012. jan. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már sokkal jobban van :) adtam neki vizet és egy csomót ivott is belőle. és hála Istennek nem lett semmibaja (még) :/
2012. jan. 26. 21:58
 10/10 anonim válasza:
A víztől az égvilágon semmi baja nem lesz tőle. Nyugodtan adj neki inni, én höriim is SOKAT isznak, és naponta langyos vizet adj neki. Ne túl meleget, ne túl hideget, pont jót. Nyugi, nem lesz semmi baja. Néha joghurtot is adhatsz nekik, és sajtot is, tejfölt is. Kell nekik a fehérje. Főleg a kölyköknek. Ne félj, én már hamarosan 8 éve tenyésztek hörit, és én tudom mit kell, mit nem. ;)
2012. febr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!