Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ketrecet vagy üveg akváriumot/...

Ketrecet vagy üveg akváriumot/terráriumot vegyek az aranyhörcsögömnek?

Figyelt kérdés
Kirágta magát egy ferplast combi2 ketrecből, és apukám nem akar újat venni, mert azt mondja, hogy abból is kirágja majd magát. De én meg nem akarom üvegben tartani:( még olyat néztem, ami felül rácsos, alul meg van egy terrárium. Szerintetek milyet? Ja és szerintetek a ferplast topy hörcsögketrec alját ki tudja rágni? mert az is plexi?:( a válaszokat előre is köszönöm és sürgős mert ma vesszük neki.

2013. jan. 12. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden ketrecet ki tud rágni ha akar. Azokat nem szeretem, amik felül rácsosak csak meg nem nagyon szellőzik. Hát ha más nincs, akkor a terrárium a legjobb, mert abból nem tud kirágni.
2013. jan. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De van olyan ami direkt úgy van megcsinálva, hogy felül van egy ketrec, alul meg egy üveg/plexi tartály van, amibe le tud menni. És az szellőzik lent is.
2013. jan. 12. 11:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd meg azt a felül rácsos alul üveg ketrecet ha már ketrecet nem vesztek!
2013. jan. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi:) és webshopból hány nap alatt szállítják ki? mert elvileg van készleten..
2013. jan. 12. 12:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlom, ebből nem rágja ki az én aranyhörcsögöm magát és tökéletes otthon a számára:

[link]

2013. jan. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!