Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tegyek a tengerimalacnak házat?

Tegyek a tengerimalacnak házat?

Figyelt kérdés

Pár héten bellül kapok egy tengerimalacot )kicsit)

a felszerelés már megvan de valahol azt olvastam hogy ha először nem teszek neki házat akkor könnyebben megszelidül ez igaz?, Tegyek neki vagy majd ha már megszokott?

előre is köszi



2013. jan. 12. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem tegyél be házat,mert nagyon fog félni és az biztonságot ad neki.
2013. jan. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi
2013. jan. 12. 17:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne. Én mindenhol azt olvastam/hallottam és tapasztaltam,hogy különben sokkal nehezebben szokja meg a környezetét,gazdáját . Azt hogy ki vedd lehet hogy sosem fogja megengedni,beszalad a házába és annyi. Egy szó mint száz,könnyebben megszelídül. :) Aztán ha úgy gondolod megszokott,nyugodtan beteheted neki,szerintem szeretni fogja.

És még egy dolog: este mindig berakhatod,hogy legyen egy kis biztonságérzete az elején!

2013. jan. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tegyél be neki, hadd tudjon elbújni, legfeljebb ne egész napra hagyd benn.

A tengerimalac házak, amiket kapni lehet, általában olyanok, hogy egyszerűen leveszed róla, ha ki akarod egy kicsit venni.

2013. jan. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kaarooliinaa válasza:
A búvóhely alap dolog a stresszmentes életükhöz..eleinte az én tengerimalacaim is elbújtak de mikor éhesek voltak előjöttek és megszoktak :-)
2013. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem akkora ketrecük van,hogy nem érem el a házukat,csak ha belemászok. :DD Szerintem tedd be,biztonságérzetet ad.
2013. jan. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2013. jan. 13. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!