Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szüleimmel élek, és van egy...

Szüleimmel élek, és van egy patkányom, de szeretnék neki egy társat, viszont ezt nem engedik meg. Mivel győzzem meg őket?

Figyelt kérdés

Az enyém már 9 hónapos, eddig itthon voltam vele sokat, mert csak esti iskolába jártam. Most munkát keresek, és ha találok, akkor várhatóan napi 10 vagy akár 14 órát is távol leszek itthonról. Nem akarom hogy annyit unatkozzon egyedül a ketrecben, amúgy is társas lények. Szeretnék mellé egy egynemű kölyköt venni, és összeszoktatni őket.

Tehát nem járna semmilyen kiadással az új jövevény, a ketrec jó kettőjüknek, ételt almot eddig is én vettem, ezután is én fogom, főleg ha főállásban dolgozok. Szüleim be sem járnak a szobámba, tehát nem értem mire fel ellenzik ennyire. Hiszen nem is látnák őket, nem is vagyok gyerek, hogy féljenek hogy "megunom" őket például. Mit tegyek?

21/L


2013. jan. 23. 19:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Uno: én úgy vettem ketrecet és patikat, hogy csak akkor szóltam nekik amikor mentem a kicsikért előző nap(21 éves vagyok saját keresettel, ah te írtál magadról) így felkészülhettek, de "visszavonás" nem volt. Elfogadták, panaszkodnak, hogy büdi (pedig 2 lány) de ennyi. El fogják fogadni ne aggódj, de ahogy te ismered őket: vagy így csináld, vagy vezesd fel nekik a témát, és ugy hozd el...

Dos: [link] összeszoktataás nagyon fontos, hogy kijöjjenek (amúgy a fiúk se verekednek, ha jó az összeszoktatás) olvasd el mindenképp, amit írnak erről ratmanian!!!

2013. jan. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 25. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!