Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögöm mostanában nyalja...

Hörcsögöm mostanában nyalja az akváriumot ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Kap inni rendesen (mármint minden nap adok neki valami gyümölcsöt/zöldséget)
2013. jan. 27. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Azért mert nem kap inni rendesen. Az innivaló a VÍZ.
2013. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A gyömölcsök is takarják a napi vízszükségletüket. Ezt azért tudom.
2013. jan. 27. 21:28
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Ezt úgy hívják: TÉVHIT. A höriknek tényleg kell víz, akármit írnak máshol.
2013. jan. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Vegyél neki egy golyós itatót. Amíg nem veszel, addig egy tálka víz is megteszi. Én is raktam be neki, amikor volt hörim, és ivott is.
2013. jan. 28. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha minden nap kap lédús gyümölcsöt, nem muszáj neki itató. Az enyém is mindig nyalta a terrárium sarkát, pedig volt benn itatója, amiben a vizet naponta cseréltem... Szóval inkább unatkozik. Tegyél be neki egy WC papír gurigát, amin már nincs WC papír. Vagy vegyél neki valami olyan mászókát, amivel elvan. Vedd ki többször futtatni a szobában, hogy ne unatkozzon!
2013. jan. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
WC papír guriga mindig van neki több is :) Kiengedni mostanában tényleg kevesebbet szoktam, de majd akkor kijön többet.
2013. jan. 28. 23:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak kérlek, ne vegyél neki gömböt! Abban csak szenvednek. És egyébként is, ha te futtatod, jobb lesz a kapcsolatod, jobban hozzád fog szokni.
2013. jan. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gömb van neki, de csak addig van benne amíg takarítom. Addig nem tudom hova tenni, sajna. Látom, hogy nem szereti, de abban addig elgurulgat a földön :)
2013. jan. 30. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!