Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol lehet patkánynak elég...

Hol lehet patkánynak elég nagy mókuskereket kapni és mennyiért?

Figyelt kérdés

A patkányom nagyon szeret mókuskerekezni, de már kinőtte sajnos, ami van neki. Szeretnék egy olyat mi elég nagy, hogy kényelmesen elférjen benne és lehetőleg ehhez hasnonló:

[link]

vagy ehhez:

[link]

hogy a farkincájának se essen baja a küllőktől.

Hol tudok venni Budapesten és mennyiért?



2013. jan. 28. 01:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fressnapfban kapsz. Bp-en fel szállsz a tesco buszra az kivisz hamar a budaörsi tescohoz ott van fressnapf. De lehet pesten is van. Ár olyan 2-3-4 ezer.
2013. jan. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Fresiben a 32 centis fakerék inkább 10.000,- körül van...


A 32 centis egy 300 grammos degunak pont kényelmes, egy 500 gramm fölötti patinak talán érdemes lenne egy 40 centiset csináltatnod... az index höris fórumát látogatja egy mókus kerék gyártó, aki nagymókusokra is csinál kereket. Valószínűleg olcsóbban jössz ki mint a gyárival, amit még alaposan át is kéne alakítanod, hogy bírja a jelölgetést, és ne pisiljen a saját fejére...


Műanyag kerékre vadászok én is, (a kisdeguk életveszélyes mutatványokat csinálnak a 32 centis fémkerékben, a szülők lába alatt...) a legreménytelibb infó 28 centis méretű. Ez nekünk épphogy elég, úgyhogy nektek pici, és ez is tele műanyag, azaz fejenpisilős... :)


Illetve itt van még egy gyártó: [link]

Ők vállalnak a 28 centisnél nagyobbat is.

2013. jan. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Én ilyet vettem, átlag lány patinak pont jó méretű. Nagyobb hímnek már kicsi lehet.

2013. jan. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 28. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!