Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen ketrecet ajánlotok...

Milyen ketrecet ajánlotok patkánynak?

Figyelt kérdés

már átnyálaztam az összes kisállatos webáruház kínálatát. a magyar gyártmányokról már sok rosszat hallottam, úgyhogy azok kihúzva a listáról... azonkívül a ferplast ketreceket (főleg a Jenny nevű) láttam megfelelőnek, állítólag jó minőség és elég tágasak is, csak borzasztóan drágák.

néztem amazonon német és angol ketreceket is... hát bőven akad olyan, ami jó kialakítású, elég nagy, szép és praktikus, feleennyiért. de sajnos szállítással együtt (ha egyáltalán szállítanak ide, mert nem mind) ugyanott tartunk.

szóval határon belül valami ötlet? kinek milyen van otthon? :D


(egyenlőre 2 szőrgombócban gondolkozom, de ha nagyon megtetszenek, esetleg bővülhet is a kis család)



2013. jan. 15. 02:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Esetleg nézd meg használtban találsz-e eladót. Azt nyilván ki kell fertőtlenítened, de a patikat nem fogja zavarni a dolog...

Vagy építtess egyet a Ricantáékkal... :)

2013. jan. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én Vaterán vettem egy 80x70x80-as Ferplast ketrecet polcokkal meg csövekkel együtt 20 ezerért. Nekem 4 patesz van benne és nagyon jó kis ketrec. Szerintem nézz körül Vaterán, hátha találsz te is ilyen jót.
2013. jan. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

Találtam neked egy ilyet. Igaz ez is drága, de ingyenes a szállítás és teljesen új.

Vagy itt van ez:

[link]

2013. jan. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 GoGo123456 válasza:

Szerintem is inkább néz körül és szerezz egy használtat, mert semmivel nem tudnak többet az újak, de az ár töredékéért találsz méretileg ugyanakkora használtat. Pl nézd meg ezeket és sok sikert a projecthez:


[link]


[link]

2013. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget mondani, de valahol láttam Ferplast Jenny-t 12000-ért, használtan, megrágott csővel, de jól nézett ki fotóról, ha megtalálom belinkelem. De 2 hónapja vettem és is egy használt Jenny-t 18-ért szóval ha vársz tuti lesz ;)
2013. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
itt is van: [link]
2013. jan. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
még van esély rá, hogy meg van nekik ;)
2013. jan. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!